10 C
София
петък, май 16, 2025

Барселона възобнови интереса си към Лаутаро Мартинес

ПРОЧЕТИ СЪЩО

Барселона възобнови своя интерес към нападателя на Интер Лаутаро Мартинес, съобщава радио „Каталуня“. Техническият секретар Рамон Планес и старши треньорът Роналд Куман смятат, че аржентинецът е много добра алтернатива в офанзивен план. Мартинес отново е част от трансферните планове на каталунците.

Лаутаро Мартинес е алтернатива в трансферните планове на Барселона при положение, че каталунците не успеят да вземат Ерлинг Холанд.

Интересът на „блаугранас“ към аржентинския нападател никога не е бил тайна, като в последните две години шефовете на „нерадзурите“ отхвърлиха няколко оферти от страна на Барселона.

Обстоятелствата и в двата клуба сега се промениха, тъй като Барселона има нов президент и съвет на директорите. Междувременно собствениците на Интер Сунинг търсят нови инвеститори, които да помогнат в издръжката на отбора.

Първият избор на Барселона е Ерлинг Холанд, но битката за подписа на норвежкия нападател ще бъде ожесточена, а ограниченият финансов ресурс, с който каталунците разполагат не ги поставя в благоприятно положение.

Проверка по рама

23-годишният Лаутаро Мартинес е пред нов договор с Интер, а в настоящото споразумение между двете страни все още е валидна откупна клауза, която е на стойност 111 милиона евро и е валидна само за няколко седмици през юли. При новите условия тя се очаква да отпадне.

Филми онлайн без реклами

ПРОЧЕТИ СЪЩО

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ