София
неделя, май 12, 2024

Барселона понесе тежък удар

ПРОЧЕТИ СЪЩО

Треньорът на Барселона Роналд Куман бе наказан за два мача да не води от резервната скамейка отбора си, след като снощи бе изгонен в 66-ата минута заради невъздържана реакция спрямо четвъртия съдия на двубоя срещу Гранада от Ла Лига. Каталунците загубиха с 1:2 на „Камп Ноу“ и пропуснаха златен шанс да се изкачат на върха. Те ще са без наставника си във важните двубои срещу Валенсия на „Местая“ и в домакинството на Атлетико (Мадрид) следващата събота.

Това е нов тежък удар за шампионските амбиции на тима, който ще бъде лишен от преките указания на своя треньор в ключови сблъсъци, след които до голяма степен може да се изясни дали каталунците ще запишат дубъл в Испания след спечелената Купа на Краля.