Не бъди безразличен ! Сподели статията с твоите приятели

Нова Мата Хари изскочи от харема на ББ, която дори дарила палавника с поредно дете! Бившата жена на „котарак“, близък до Шугър деди, се оказа поредната любовна жертва на похотливеца със затихващи функции, разкри ексклузивно източник на Новините Днес от обкръжението на политическия кукловод.
Жокер за разкриване на нейната самоличност е фактът, че мадамата, навикнала на лукса в любовния „зайчарник“, е фенка на един от най-скъпите модни брандове – „Ermanno Scervino“.
Злите езици твърдят, че красавицата, която дори била набутана на служба в Министерския съвет, дарила ББ с наследник, покрит, по стара традиция, зад граница.
Според нашия източник мистериозната дама, чието име ще разкрием в друга публикация, и до момента е опасно близка до Чичко Паричко.
Очаквайте продължение със скандални подробности за поредната Мата Хари и какъв благ пост ѝ е уредил ББ
Материалът Само в Новините Днес: Нова Мата Хари в харема на ББ го дарила с дете? Жокер – обича „Ermanno Scervino“ е публикуван за пръв път на Новините Днес.
Народ