7.7 C
София
вторник, февруари 27, 2024

Пророцтва про Третю світову війну, неминучою і найстрашнішою з усіх попередніх воєн

ПРОЧЕТИ СЪЩО

Сьогодні стає зрозумілим, що країна перебуває під загрозою. Сьогодні зброя вийшла на новий рівень. Про Третю світову війну розмову вона заводила тільки в зв`язку з порочністю більшої частини людства. Про Третю світову війну в цій фразі, як вважали запитують, ніякої інформації не було. Навіть будували теорії про те, як може затонути місто Курськ. Тільки вони помилилися. Чи не про місто були пророкування Ванги. Тільки від людей залежить, www.birdadvocates.org яким він буде. Заявляючи, що він виник в наш час, щоб застерегти землян від біди, Креп в 2009 році передбачив збройний конфлікт на Україні в 2014-му, а далі – слово в слово з Соросом – повідав, що «китайські верхи, яким в ході реформування економіки буде потрібно заспокоїти свій народ, щоб зберегти владу, розв’яжуть війну, website напавши на Японію і Південну Корею і спровокувавши тим самим початок Третьої світової війни ». Але ми живемо у такий час, що початок нової війни світового масштабу стає реальною перспективою. Якщо ми беремо за основу припущення, що війна почнеться в 2053-му або 2054-му році, Вольф Мессінг про 3 світову війну то дуже цікаве передбачення, відоме як Кутлумушський рукопис, датований 1053 роком (знайдений у монастирі Кутлумуш на Святій Горі)

Хоча існування иллюминатов розглядається деякими як теорія змови, Пайк в кінці XIX століття заявив: „Ми контролюємо іслам, і ми будемо використовувати його для знищення Заходу“. Чи маємо ми зайві 70 років? Чи буде війна між Росією та США? Вангелія говорила, що з Сирії розпочнеться третя світова війна. Миттєво розпочнеться війна, але це займе трохи часу. Китайській державі. Доля тих, хто залишиться там, буде трагічною, але не безнадійною. Ті, хто жили погано, заживуть набагато краще. Влада буквально озвіріє. Буде такий голод, dfiestayaccesorios.com.mx що ті, хто прийме «друк антихриста», поїдатимуть мертвих. Ті території, що раніше відокремилися, захочуть повернутися – проте їх ніхто не прийме. Поступово вкорінюється думка, що на пророцтва можна спиратися, в них треба вірити (бо раніше ж вони справджувалися!), що вони є джерелом істини. Він покличе свій народ на битву з Чорним Змієм, щоб перемогти; але не довго йому бути духовним вождем свого народу, бо чекає на його мученицька смерть! Китай піде проти Росії, точніше, Мессінг про третю світову війнути Церкви Христової, бо російський народ – богоносець

«Людству уготовано ще багато катаклізмів і бурхливих подій… Комусь ще цікава дата початку Третьої світової війни? Кардіолог заявив, що якщо кожна людина, розповість пророцтво Мессінга про третю світову війну це ще 10 людям, ймовірно, не одне життя може бути врятоване! Навіщо це їм треба? Випробування, які спадуть на плечі українців, будуть їм дано для усвідомлення помилок та гріхів. За пoчуттю батьківськoгo я хoтіла б дітям свoїм всякoгo дoстатку благ зeмних, бажала б їм благoслoвeння від рoси нeбeснoї і від зeмлі, алe нeхай будe з ними свята вoля Твoя! Гoспoди, дай йoму свoє благoслoвeння на благoчeстивe сімeйнe життя і благoчeстивe дітoнарoджeння. Гoспoди, даруй йoму благoдать Святoгo Духа на мнoгії літа життя, здoрoв’я і здoрoвoгo рoзуму. Нa дaний мoмeнт вaс пoвністю зaдoвoльняє рoбoтa, сім’я і життя, в зaгaльнoму. У всіх пoчинaннях для вaс вaжливe сaмoзaдoвoлeння. Без Росії Болгарія не має майбутнього. Болгарська молодіжна газета „Народна молодь“ (2 серпня 1988 р.) публікує статтю Вольф Мессінг про 3 світову війну жінку з Пловдіва, яка має здатність „чути свої руки“ і яку відвідали „позаземні істоти“. Сирія має серйозне історичне значення. І тому ця Війна за незалежність несе в собі величезну містичне значення. Війна Росії з Німеччиною розпочинатиметься знову через Сербію. Адже в інтересах Путіна й Росії максимально нагнітати тему Білорусі, «але й Лукашенко вже не дуже в це грає»

Филми онлайн без реклами

ПРОЧЕТИ СЪЩО

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ