Не бъди безразличен ! Сподели статията с твоите приятели

Корнелия Нинова спи дълбок парламентарен сън – докато лидерката на БСП се дрънка за глупости в Народното събрание с представителите на „некоалицията“, кметица от СДС осъди социалист, зарязан без правна защита, на 10 000 лева, защото я нарекъл… „диктатор“, научи ексклузивно Новините Днес.

В социалните мрежи вече върви кампания за сезирането на самозабравилите се тартори на Столетницата за съдбата на Даниел Богданов, председател на Българския антифашистки съюз – Мирково и член на Младежката организация на БСП-Пирдоп. Дали стартът на политическата кариера на Корнелия от младежкото СДС не играе роля в нейното мълчание, пита източникът на Новините Днес?

Причината кметицата Цветана Йотина, която привършва своя четвърти мандат начело на Мирково, да бъде наречена „диктатор“ от студента Даниел Богданов е, че заповядала демонтажа на паметника на партизани от отряд „Чавдар“, научи още Новините Днес.
„Това се счита за престъпление, тя ме съди за 10 000 лева. Според вас къде е свобода на словото? В демократична страна ли живеем?
Изправен на съд едва 19-годишен. Хем уча, хем работя. Фашизмът няма край! БСП да се самосезира!!!. Хванаха ли дрогираните и пияните шофьори, та се захванаха за една дума – „диктатор“? Истината боли!“, пише младият соцлидер с настояване адвокат на Столетницата да поеме абсурдния казус.
Материалът СКАНДАЛ в Новините Днес: Корнелия дреме – кметица от СДС осъди соцлидер на 10 000 лв., нарекъл я „диктатор“ (СНИМКИ) е публикуван за пръв път на Новините Днес.
Народ