София
петък, април 26, 2024

Локо Сф отвя Добруджа (ВИДЕО)

ПРОЧЕТИ СЪЩО

Запътилият се към завръщане в елита Локомотив (София) отвя с 4:1 Добруджа в мач от 23-ия кръг във Втора лига. Гостите от Добрич откриха рано резултата чрез Мирослав Пушкаров, който се разписа с глава в деветата минута, след което футболистите на Иван Колев доминираха и заслужено стигнаха до успеха. Така Локомотив се доближи само на точка зад лидера Пирин (Благоевград), който днес направи 1:1 със Спортист (Своге).

В 17-ата минута защитникът Мики Орачев блесна със страхотен гол, прехвърляйки Димитър Илиев с удар от 30-ина метра за 1:1. „Железничарите“ направиха пълен обрат чрез Матеус Дуарте в 27-ата, а в 33-ата дежурният голмайстор Светослав Диков покачи на 3:1.

През втората част темпото на игра спадна, но в края на двубоя Томислав Павлов oформи крайното 4:1 за тима на Иван Колев. Халфът се разписа в 89-ата минута с дебютното си попадение за Локомотив.

След поражението Добруджа е на десетата позиция с 24 точки.

ВТОРА ЛИГА – 23 КРЪГ

Проверка по рама

14 март 2021 г. (неделя), 12:00 часа
Спортист (Своге) – Пирин (Благоевград) 1:1
0:1 Антон Карачанаков (27), 1:1 Борислав Стойчев (48)

14 март 2021 г. (неделя), 14:30 часа
Локомотив (София) – Добруджа 4:1
0:1 Мирослав Пушкаров (9), 1:1 Мики Орачев (17), 2:1 Матеус Роча (27), 3:1 Светослав Диков (33), 4:1 Томислав Павлов (89)