9.8 C
София
вторник, април 22, 2025

Попарата на Мая

ПРОЧЕТИ СЪЩО

Дойде ред и на Николай Хаджигенов да сърба „попарата“ на кюстендилката. Адвокатът заедно с неговите ортаци от „Отровното трио“ със закъснение разбраха, че са били прекалено наивни, като са приели Мая да се присламчи към тях. Шило като нея в торба не стои! Питайте за сведение Корнелия Нинова.

Първи се усети проф. Минеков и направи бързо крачка в страни. Жаждата за власт, която прелива в очите на Манолова, няма нищо общо с добронамерения поглед на неговите студентки. Появата на Татяна Дончева, с която никой от триото не би отишъл в дискотека, разколеба из основи и Бабикян. Ако се опита да приложи скромния си политически опит за хвърляне на „прах в очите“, може само да си вземе белята.

И Хаджигенов остана сам. Не е липсата на високоговорителя, с който ръководеше протестите, причина за проблемите му. Симпатичният адвокат не предвиди, че всички минали през школата на БКП/БСП са готови да изядат с парцалите всеки, който им се изпречи по пътя за власт.

Дори да извади отново високоговорителя и да вика с всичка сила „аз съм честен и казвам това което мисля“ – никой няма да го чуе. „Кьорав карти не играе!“, приятелю.

Проверка по рама
Предишна Новина
Следваща Новина
Филми онлайн без реклами

ПРОЧЕТИ СЪЩО

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ