Любослав Пенев, старши треньорът на Царско село, заяви след 1:1 с Лудогорец в Първа лига по футбол: „Играхме на труден терен, но такива са условията в този месец. Радва ме, че нашият отбор вече има почерк, стил, продължаваме по начертаната програма. Получи се качествен мач, и двата отбора искаха победата, но накрая разделихме точките и продължаваме напред. Има неща за коригиране и ще използваме паузата за националните отбори да изчистим грешките.
Съдията ми показа жълт картон, а аз исках просто да подам топката по-бързо и влязох на терена, но съдията реши да ми вдигне картон. Търся диалог със съдиите, защото искам критериите да са еднакви за двата отбора.
Имаме място в първата шестица, след мачовете хваля футболистите, дано не им дойде повече. Изпуснахме много точки, защото пропускаме положения, но ще се научим да вкарваме голове.“